O nas

The sky isn’t the limit!

Zapraszamy do naszego świata,
do świata SKY Fitness!

SKY Fitness tworzymy dla najbardziej wymagających klientów. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz to, czego szukasz - ofertę skrojoną jak dobry garnitur – szytą na miarę potrzeb każdego klienta. Profesjonalizm, wspaniała atmosfera i najwyższa jakość obsługi – trzy słowa, które opisują świat SKY Fitness. Do dyspozycji udostępniamy trzy poziomy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy element wyposażenia i wykończenia spełniał swoją rolę, dlatego nie zwalniamy tempa i cały czas wykonujemy prace modernizacyjne, które mają maksymalnie podnieść komfort Twojego treningu bo przecież zmieniamy się dla Ciebie!

Wizytę w SKY Fitness rozpocznij od pierwszego piętra, gdzie na wejściu powitają Cię pracownicy recepcji klubu z dużą dawką pozytywnej energii. To właśnie tutaj rozpocznie się Twoja przygoda z naszym klubem, z ludźmi, którzy zarażają swym optymizmem i afirmacją zdrowego stylu życia. Między innymi to właśnie dzięki nim osiągniesz swoje cele. Zawsze służą pomocą, dobrą radą, a kiedy trzeba – potrafią zmotywować. Przedstawią naszą ofertę, odpowiedzą na Twoje pytania i będą po prostu dla Ciebie.

Do Twojej dyspozycji udostępniamy w chwili obecnej następujące strefy:

Strefa CARDIO – część, w której znajdują się maszyny treningu aerobowego (bieżnie, trenażery eliptyczne, rowerki poziome i pionowe, ergometry wioślarskie). Dla Twojego komfortu wybraliśmy firmę Life Fitness, która od ponad 45 lat angażuje się w opracowywanie kompleksowych rozwiązań dla klubów fitness.

Strefa TRENINGU SIŁOWEGO – w niej znajdują się maszyny i urządzenia do treningu siłowego. Maszyny wyróżnia bardzo dobra biomechanika; są przystosowane tak, byś osiągnął maksymalny komfort podczas treningu siłowego. Graficzne tablice informacyjne zlokalizowane w dogodnym miejscu pozwolą nawet początkującemu użytkownikowi na szybki podgląd docelowej grupy mięśniowej, właściwego wykorzystania maszyny i sposobu rozciągania zaangażowanej grupy mięśni.

Strefa TRENINGU FUNKCJONALNEGO - zasilona została w wielofunkcyjny Multi Power Rack. Połączenie sztandarowych produktów HES MultiRack i PowerRack zapewniające dodatkowe możliwości. Otrzymasz możliwość wykonywania ćwiczeń, w których niezbędne są stojaki na sztangę jak również, ćwiczeń typowo gimnastycznych jak pull up i muscle up.

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW - to część klubu przeznaczona na tzw. „wolne ciężary”, ławki ze sztangami, sztangielki, talerze, jak i również urządzenia, gdzie ciężar treningowy uzyskuje się przez samodzielne dokładanie talerzy. Propozycja doceniana zarówno przez nowicjuszy jak i profesjonalistów.

STREFA FITNESS - studio, które oferuje szereg możliwości. W soboty jest to strefa treningu obwodowego, zaś od poniedziałku do piątku odbywają się tutaj zajęcia grupowe m.in.: Brazylijskie pośladki, Pole fitness, Strong by Zumba, Trampoliny i wiele innych. Szczegółowo opisujemy zajęcia w zakładce „zajęcia”, do której wolnej chwili zapraszamy.

Hej, nie masz jeszcze karnetu? Dołącz do nas już dziś!

Sprawdź ofertę

Aktualności

10 lipca 2019
SKY Fitness na basenie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą przygotowaną dla wielbicieli aktywności na ...

Czytaj dalej

03 czerwca 2019
Promocje w SKY Fitness

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami promocyjnymi. Oferta od 15.06 Re...

Czytaj dalej

03 czerwca 2019
W niedzielę krócej

Informujemy, że w dniu 9.06.2019 z uwagi na Zielone Świątki klub czynny od 10 do 15. Do zobaczenia!

Czytaj dalej