O nas

The sky isn’t the limit!

Zapraszamy do naszego świata,
do świata SKY Fitness!

SKY Fitness tworzymy dla najbardziej wymagających klientów. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz to, czego szukasz - ofertę skrojoną jak dobry garnitur – szytą na miarę potrzeb każdego klienta. Profesjonalizm, wspaniała atmosfera i najwyższa jakość obsługi – trzy słowa, które opisują świat SKY Fitness. Do dyspozycji udostępniamy trzy poziomy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy element wyposażenia i wykończenia spełniał swoją rolę, dlatego nie zwalniamy tempa i cały czas wykonujemy prace modernizacyjne, które mają maksymalnie podnieść komfort Twojego treningu bo przecież zmieniamy się dla Ciebie!

Wizytę w SKY Fitness rozpocznij od pierwszego piętra, gdzie na wejściu powitają Cię pracownicy recepcji klubu z dużą dawką pozytywnej energii. To właśnie tutaj rozpocznie się Twoja przygoda z naszym klubem, z ludźmi, którzy zarażają swym optymizmem i afirmacją zdrowego stylu życia. Między innymi to właśnie dzięki nim osiągniesz swoje cele. Zawsze służą pomocą, dobrą radą, a kiedy trzeba – potrafią zmotywować. Przedstawią naszą ofertę, odpowiedzą na Twoje pytania i będą po prostu dla Ciebie.

Do Twojej dyspozycji udostępniamy w chwili obecnej następujące strefy:

Strefa CARDIO – część, w której znajdują się maszyny treningu aerobowego (bieżnie, trenażery eliptyczne, rowerki poziome i pionowe, ergometry wioślarskie). Dla Twojego komfortu wybraliśmy firmę Life Fitness, która od ponad 45 lat angażuje się w opracowywanie kompleksowych rozwiązań dla klubów fitness.

Strefa TRENINGU SIŁOWEGO – w niej znajdują się maszyny i urządzenia do treningu siłowego. Maszyny wyróżnia bardzo dobra biomechanika; są przystosowane tak, byś osiągnął maksymalny komfort podczas treningu siłowego. Graficzne tablice informacyjne zlokalizowane w dogodnym miejscu pozwolą nawet początkującemu użytkownikowi na szybki podgląd docelowej grupy mięśniowej, właściwego wykorzystania maszyny i sposobu rozciągania zaangażowanej grupy mięśni.

Strefa TRENINGU FUNKCJONALNEGO - zasilona została w wielofunkcyjny Multi Power Rack. Połączenie sztandarowych produktów HES MultiRack i PowerRack zapewniające dodatkowe możliwości. Otrzymasz możliwość wykonywania ćwiczeń, w których niezbędne są stojaki na sztangę jak również, ćwiczeń typowo gimnastycznych jak pull up i muscle up.

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW - to część klubu przeznaczona na tzw. „wolne ciężary”, ławki ze sztangami, sztangielki, talerze, jak i również urządzenia, gdzie ciężar treningowy uzyskuje się przez samodzielne dokładanie talerzy. Propozycja doceniana zarówno przez nowicjuszy jak i profesjonalistów.

STREFA FITNESS - studio, które oferuje szereg możliwości. W soboty jest to strefa treningu obwodowego, zaś od poniedziałku do piątku odbywają się tutaj zajęcia grupowe m.in.: Brazylijskie pośladki, Pole fitness, Strong by Zumba, Trampoliny i wiele innych. Szczegółowo opisujemy zajęcia w zakładce „zajęcia”, do której wolnej chwili zapraszamy.

Hej, nie masz jeszcze karnetu? Dołącz do nas już dziś!

Skontaktuj się z nami

Aktualności

07 kwietnia 2023
Godziny otwarcia w święta Wielkanocne (2023)

Informujemy, że w święta Wielkanocne 2023 Sky Fitness będzie dla Was dostępny według poniższego s...

Czytaj dalej

02 stycznia 2023
Święto Trzech Króli

Informujemy, że nasz klub w Święto Trzech Króli, tj, 6.01.2023 będzie otwarty w godzinach. 7:00 -...

Czytaj dalej

10 lipca 2019
SKY Fitness na basenie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą przygotowaną dla wielbicieli aktywności na ...

Czytaj dalej